Menu

Hafif ve Orta Yük Raf Sistemi

HAFİF VE ORTA YÜK RAF SİSTEMLER

Özellikle orta ve küçük hacimdeki ürünler için en ideal depolama yöntemidir.

Diğer depolama sistemleri ile beraber kurulum imkânı sağlar. Küçük hacimli ürünlerin depolanmasını kolaylaştırır. Kullanılan raflar kuvvetli ve eğilmez bir yapıya sahiptir. Bu nedenle depolanan ürünler ezilme ve diğer zararlara karşı korumalıdır.

Günümüzdeki gereksinimler nedeniyle ürün çeşitliliği devamlı artış göstermektedir. Bu aşamada deponun düzenlenmesi ve sipariş hazırlanması için uygun olan bu sistem, depoda manevra ve hızlı sipariş hazırlama olanağı sağlamaktadır.

Paletli raf sisteminde çok yüksek değerlere ihtiyaç duyulmayan her hacimde, ağır olmayan yükleri depolamak için tercih edilir.

Hafif tip raf sistemidir.Elle ulaşılabilecek, her türlü malın istiflenmesine uygundur. Küçük parçaların ve orta büyüklükteki parçaların istiflenmesinde, özel kayıt sistemi yapılarak aranan malzemenin bulunması kolaylaşır. Ürününüze uygun, istenen ölçülerde hazırlanır, kullanım kolaylığı ve düzen sağlar.Proje talebinize göre depolarımızda uygun lokasyonda dedike olarak kurulum hizmetimiz il uzun vadeli yatırımlar yapıyoruz.