Menu

İÇİNE GİREBİLİR RAFLAR

Paletli ürünlerin derinlemesine istiflenmesini sağlayan bu sistemde, istifleme araçları yükleme kanallarını bir koridor gibi kullanarak, arkadan öne doğru doldururlar. Böylece yüklerinizi blok olarak yerleştirme ve boşaltma imkanı sağlanmaktadır. Yine bu sistemde yükleme için travers yerine raylar kullanılmaktadır.

Drive-in'in tek yönlü girişe sahip olması nedeniyle son giren ilk çıkar (lifo) metoduna uygun olarak istifleme yapılabilir.Düzenli ürün sirkülasyonuna sahip işletmeler için idealdir.

Büyük miktarda aynı cins mallar için uygun olup bu tür mallar için yer kaybı olmadığından fazla miktarlarda stok yapılabilir. Palet ebatları bakımından aynı genişlik ve uzunluktaki mallar için uygundur. İçine girilebilir rafları, özellikle çeşit ve nitelik bakımından aynı özelliklere sahip olan, büyük hacimli ve yüksek miktarda stoklanması gereken ürünler için ideal çözümdür. Aynı zamanda soğuk hava depolarında optimum depolama imkanı sağlaması bakımından idealdir.

Depolama ilk giren son çıkar ( FİLO ) prensibine göre gerçekleşmektedir. Son kullanma tarihi veya ürün lot numaraları kolayca takip edilebilir.

İstifleme araçları yükleme alanını bir koridor gibi kullanarak malları arka üsten ön alt tarafa doldurarak gelir. İlk konan ürün raftan en son alınır yani bir yönden kullanılabilmektedir. Ayrıca otomatik malzeme akışına entegre edilebilir olması bir diğer ayrıcalığıdır.Proje talebinize göre depolarımızda uygun lokasyonda dedike olarak kurulum hizmetimiz il uzun vadeli yatırımlar yapıyoruz.