Menu

YÜKSEK İRTİFA RAS SİSTEMLERİ

Çok palet taşıyabilen, ayarlanabilir palet raflarıdır. Dar koridor sistem forkliftleri (Turret Truck) ile uyumlu olan bu sistemde montaj binadan bağımsız olarak yapılır. Böylece istenilen değişiklikler bina içerisinde kolayca uygulanabilmektedir.

Highrack raf sistemi, paletli veya sandık-sepet ile istiflenecek ağır malların depolanmasını sağlayan geniş kullanım olanağına sahip en yaygın depolama sistemidir. Bu sistem çeşit açısından çok ve miktarlarında fazla olduğu durumlarda stoklanan ürün için uygun olup, depo alanında optimum istifade ve mükemmel kullanım sağlar. En yaygın ve geniş kullanım alanı olan bu sistem ayarlanabilir yatay ( Travers ) eleman yükseklikleri ( kat aralıkları ) sayesinde, ihtiyaç duyulan her endüstri dalındaki depolarda uydulanıp kolaylıkla adapte edilebilmektedir.

Serbest alan tertibi, manuel-otomatik istif makinalarıyla kullanılabilir olması, yükleme yüksekliklerinde ve genişliğinde esnek oluşu, hemen hemen bütün depolama prensiplerine ( FİFO - FİLO ) uygunluk sağlayışı açısından da çok önemlidir. Ayrıca montajı çok kolay olup kullanılan sistem, zaman ve yer tasarrufu sağladığı gibi pahallı istif araçlarına gerek duyulmadan ve depolarda ek masrafa yol açmadan kullanılabilir. Genelde bu sistem diğer sistemlerle birlikte kullanılarak çeşitliliği artırmaktadır. Ayrıca en küçük alandan en karmaşık depolara kadar geniş bir kullanım sistemi sağlar.Proje talebinize göre depolarımızda uygun lokasyonda dedike olarak kurulum hizmetimiz il uzun vadeli yatırımlar yapıyoruz.