Antrepo Hizmetleri

Özel Müşteri Ekipleri ve Hızlı Çözümler

Dünya çapındaki varlığımız, üretim zaman çizelgelerinizin karşılandığından emin olmak için gereken zamanında ve maliyet verimliliği uyumluluğunu sağlar.

Antrepo Hizmetleri Danışmanlığı

Partner olarak çalıştığımız Halkalı, Ambarlı, Atatürk Havalimanı, Ankara, İzmir ve Mersin Gümrük İdarelerine bağlı antrepolarda tüm ithalat ve transit ürünlerinize hizmet verilmektedir.

Serbest dolaşıma henüz girmemiş olan her türlü emtianız (ürünleriniz) yasaların belirlediği kurallar içinde en iyi şekilde muhafaza edileceğine emin olabilirsiniz.

Ayaz Lojistik’ in size sunduğu hizmet bütününden yararlanarak güvenli depolama, liman ve çevre gümrüklerine, gelişen bölge ve ithalat ihracat firmalarına yakın antrepolar ile partner olmamız nedeniyle nakliye ve ulaşım maliyetlerini en aza indirmek adına size destek vermekteyiz.

Ayaz Lojistik; Emtialarınızı hasarsız, güvenli biçimde her türlü riske karşı sigortalı olarak antrepolarımızda depolamaktadır. Eşyalarınızın özelliğine göre sınıflandırarak, Ayaz crm sistemimiz de tüm süreçler takip edilerej gümrük işlemleri sonlandırılana kadar depolanır.