Özel Müşteri Ekipleri ve Çevik Hizmetler

25 Yılı Aşkın Bir Süredir
Dünyaca Ünlü Markalara
Lojistik Çözümleri!

1 m
Teslim Edilen Ürünler
Dünya Çapında Tam Kapsamlı Depolama ve Lojistik Hizmetleri.

Güvenilir Lojistik ve Depolama
Çözümleri Zaman Kazandırır!

Kuruluşumuzdan itibaren Türkiye’de lojistik sektörün öncü butik markası olma hedefi ile yola çıktık. Ayaz Lojistik için en uygun iş modellerini düşünürken, bu hedefi göz önünde bulundurarak her müşterimizin önceliklerini bilinçli bir şekilde analiz ettik. Zaman Yönetimi, Kalite Sürekliliği ve Çözüm Odaklı iş planlamasının hem bizi hemde partneri olduğumuz müşterilerimizi başarıya taşıyağına emindik. Kaliteli hizmet için sürdürülebilirlik en önemli planlama idi. Bu yüzden kendi öz mallarımızı Lojistik üs haline getirdik.

Tedarik zinciri yönetiminin en can alıcı noktasında bulunmak bize heyecan ve azim veriyor. Günümüzde Ayaz Lojistik olarak, lojistik sektörüne yetiştirdiğimiz insan kaynağı ve yeni iş modelleri geliştirmekte üstlendiğimiz rolle, adımıza yakışır başarılara imza atmaktan mennunuz.

Portföyümüze aldığımız partnerlerimizden dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri ve ulusal şirketler için ürettiğimiz hizmetler sayesinde sektörün önemli firmaları arasında yer almakta,Türkiye’nin butik lojistik firması olma hedefimizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kısa sürede yaptığımız yatırımlar ile , üçüncü parti entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik bir yapıya ulaştık. Ayaz olarak oluşturduğumuz tecrübe, nitelikli insan kaynağımız ve ileri teknoloji uygulamalarımızla farklı sektörlerde bulunan müşterilerimize entegre lojistik hizmetlerini ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Siz işinize bakın! Biz işinize bakalım !

Sloganı ile uzun süreli iş ortağınız olma yolunda başarılı sonuçlar için her zaman yanınızdayız.

Misyonumuz

Siz işinize bakın! Biz işinize bakalım !

Hedeflerimize ulaşmanın şirketimize olan faydasının yanısıra iş ortaklarımız (müşterilerimiz) , ekip arkadaşlarımız ve tabiki Türkiye’miz için fayda sağlayacağımıza inanıyoruz. Bizimle partner olan insanlara değer kattıığımıza inanıyor, bunu iş ortaklarımıza (müşterilerimize) mükemmel hizmet ve ürünler sunarak veya ekip arkadaşlarımıza olan bağımızı artırarak güçlü bir şirket olanakları sunarak gerçekleştiriyoruz. Ve, biz “Siz işinize bakın! Biz işinize bakalım!” sloganı altında sizin işinizi her zaman kendi işimiz olarak görerek büyüteceğimize inanıyor ve bunu zaten uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de Lojsitik sektörünün tüm firmalar için tedarik zinciri yönetiminde en önemli faktör olduğunun bilinciyle yola çıktık.

Bu bilince hizmet etmek ve sektörde teknolojik imkanları sürekli güncelleyerek Butik Lojistik kalitesini her zaman işletmelere sunma hedefindeyiz. Sektöre girmeden önce baaşarı yolunda en önemli analiz çalışması olan Bilinçli Farkındalık Ölçeği çalışmasını gerçekleştirdik. Çalışma sonrasında çıkan sonuçlar bizim sektörde kesinlikle var olmamız gerektiğini söylemişti. Analiz çalışmasında pozitif ve negatif oranlamalarında 27 / 56 oranı sektöde çözüm üretilecek 29 boşluğu çıkartmıştı. İşte bizimde Vizyonumuz bu eksiklik ve problemlere tek tek çözümleri sunmak olmuştur. 2018 son çeyreğine kadar farkında olduğumuz çözümleri oluşturmak ve iş ortağı firmalarımıza Butik Lojistiğin ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz.

Vizyonumuza adım adım ilerlerken bize inancını kaybetmeden desteğini esirgemeyen ekip arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza (Müşterilerimize) sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yol Tarifi, Önemli!

Zaman Kazandıran
Lojistik Hizmetleri!

Dünyanın her yerinde mevcut olan en iyi nakliye ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Onlarca yıllık deneyim ile birlikte iletişim, izleme ve işleme yazılımlarından yararlanan yetenekli personelimiz! Ayaz, entegre tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarına sürdürülebilir rekabet avantajları sağlamaktadır.

Uygun Fiyat, Sertifikalı Yönlendiriciler

Uygun Fiyat, Sertifikalı Yönlendiriciler

Bugün bize katıl

Çözüm Ortaklarımız

En yeni iletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan yetenekli personelimiz, onlarca yıllık deneyimle birleşti! Ayaz Lojistik, entegre tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarına sürdürülebilir rekabet avantajları sağlamaktadır.

Özel Müşteri Ekipleri ve Hızlı Çözümler

Dünyaca Ünlü Markalara!
Global Lojistik Çözümleri

Ayaz Lojistik, dünya çapında Lojistik ve Depolama alanında eksiksiz hizmet sunar.

Şeffaf
Fiyatlandırma

Hızlı, Verimli
Teslimat

Depolama
Çözümleri

Dünyanın her yerinde mevcut olan en iyi nakliye ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Yetenekli personelimiz, entegre tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla en son iletişim, izleme ve deneyimlerden yararlanır!

Kurumsal Haberler

Yalnızca içgörülere, sektör trendlerine ve en önemli haber başlıklarına odaklanan en son haberlerimizi ve düşüncelerimizi takip edin.