Teknoloji Bilişim Gelişim

Teknolojik Altyapımız

AYAZ Lojistik, hem kendi iç süreçlerini yönetmek, hem de müşterilerinin operasyonlarını daha verimli yürütebilmelerini sağlamak için en iyi teknoloji çözümleri ile çalışmaktadır. Aynı zamanda müşterilerinin süreçleri için sürekli olarak piyasadaki en yeni teknoloji ve imkanları araştırmaya devam etmektedir. Tedarik zinciri üzerindeki mevcut tüm verileri toplamak için QR KOD, NFC, RFID, GPRS gibi son teknolojileri kullanılır ve kendi CRM – Android yazılımlarında geliştirir gerektiğinde bilgileri iş ortakları ile paylaşılır.

Lojistik firmaları ile müşterileri arasındaki ilişkilerin başarılı olabilmesi için vizyon, bilgi ve teknolojik stratejilerin paylaşımı önem taşımaktadır. AYAZ Lojistik tedarik zincirinin önemli butik çalışma vizyonunda teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, müşterileri yazılımları ile entegre olmakta ve müşterilerinin iş planının çözüm ortağı olmak bize onur veriyor.

AYAZ, Butik Lojistik CRM programlaması ile müşterilerine; depo ve taşımacılık siparişlerini sistem üzerinden oluşturma, siparişleri izleme, stok seviyelerini ve giriş-çıkış hareketlerini takip etme ve irsaliye düzelenmesi, uzaktan yazıcı kullanımı, tüm evrak sürecinin anlık takibinin yapılması imkanını sağlar.

AYAZ, teknoloyi imkanları ile müşterilerinin iş planının bir parçası olmanın en başarılı sonuçlarını entegrasyon ile alacağına inanmaktadır. AYAZ, farklı müşteri ve sektörlerde entegrasyon projesini hayata geçirerek özellikle serbest depo uygulamaları konusunda tecrübesini kanıtlamıştır.

Teknolojinin doğru planlanması ile doğru sonuçlar elde edeceğimize inanmaktayız. Kendi üretimimiz olan yazılımlarımızı gelecek teknolojisi ile sürekli güncelleyecek ve Butik Lojistik kalitesini size her zaman hissettirecektir.